1. Dostawa zamówionych w sklepie internetowym towarów odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, POCZTEX oraz firmy InPost (kurier oraz paczkomaty).

2. Zasięg terytorialny świadczonych usług dostawy, w ramach dokonanego zakupu w sklepie internetowym obejmuje terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (RP). Wysyłka butów za granicę możliwa po indywidualnym ustaleniu drogą mailową: sklep@wildroute.pl

3. Wyboru sposobu dostawy dokonuje Konsument w procesie składania zamówienia.

4. W zależności od wybranego przez Konsumenta sposobu dostawy, dostarczanie przesyłek z zamówionym towarem następuje w terminie:

a) DPD: Czas realizacji dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD wynosi do 24h w dni robocze od momentu wydania przesyłki kurierowi  (czas realizacji obuwia to około 7 do 14 dni roboczych). Koszt wysyłki kurierem DPD to 10zł, niezależnie od zamawianej ilości butów w zamówieniu.

b) POCZTEX: Czas realizacji dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej POCZTEX wynosi do 48h w dni robocze od momentu wydania przesyłki kurierowi  (czas realizacji obuwia to około 7 do 14 dni roboczych). Koszt wysyłki kurierem POCZTEX to 10zł, niezależnie od zamawianej ilości butów w zamówieniu.

c) INPOST: Czas realizacji dostawy za pośrednictwem firmy InPost wynosi 2-3 dni robocze od momentu dostarczenia przesyłki do paczkomatu nadawczego lub od momentu odebrania przesyłki przez kuriera InPost (czas realizacji obuwia to około 7 do 14 dni roboczych). Koszt wysyłki kurierem InPost to 10zł, niezależnie od zamawianej ilości butów w zamówieniu.

5. Możliwy jest także odbiór osobisty towaru pod poniżej wskazanym adresem:

WILDROUTE.PL
43-600 Jaworzno
ul. Grunwaldzka 106

6. Towar można odebrać od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 17.00 oraz soboty w godzinach od 9.00 do 13.00 po uprzedniej informacji telefonicznej lub e-mailowej, przesłanej przez Sprzedawcę do Klienta o przygotowanym do odbioru towarze.

7. Klient nie ponosi kosztów związanych z osobistym odbiorem towaru. Koszty związane z konkretną metodą wysyłki są jawnie podawane w formularzu składania zamówienia jeszcze przed jego finalnym złożeniem do realizacji. Wszystkie ceny przesyłek są cenami brutto.